Úvod » Produkty & značky » tic® made in Sweden

tic® made in Sweden

Stalo se vám někdy, že se vám uvolnil či upadnul knoflík u košile právě v ten nejméně vhodný okamžik? Například když jste potřebovali vypadat elegantně nebo když jste někam pospíchali? Pokud máte u sebe tic®, váš problém je vyřešen. Díky tic® můžete „přišít“ knoflík na košili bez použití jehly a nitě. Rychle, jednoduše a elegantně. Ani nemusíte umět šít.

 

Tic® Sweden Tic Sweden a košile

tic® je švédská značka se zajímavým příběhem. Hlavní roli v něm hraje švédská průmyslová designérka Karolina Räntfors, která zaujala tři investory ve švédské verzi televizní show BBC Dragons’ Den (v Česku známé pod názvem Den D). Výsledkem byl vznik společnosti Tic Sverige AB, která po důkladném technickém vývoji a testování spustila výrobu a uvedla na celosvětový trh produkt s názvem tic®. Vyrábí se ve Švédsku z vysoce kvalitního a recyklovatelného plastu. Je jednoduchý, trvanlivý a umožní vám připevnit knoflík od košile elegantně, během okamžiku a navždycky.

Koupit tic® v e-shopu >>

Přejete-li si objednat tic® jako zboží do (velko)obchodu nebo tic® s individuálním motivem obalu (reklamní dárek), kontaktujte nás.


Video – jak použít tic®

Návod na použití

1) V místě, kde chcete připevnit knoflík, zatlačte část se dvěma ostřejšími hroty zespodu látky košile a propíchněte jimi látku košile.

2) Ze shora na tyto dva ostřejší hroty vložte knoflík. Ujistěte se, že máte knoflík správně, lícem nahoru. Přitlačte druhou část se dvěma dutými hroty do stejných knoflíkových dírek, aby dosedly na ty dva ostřejší hroty. Stiskněte obě části mezi prsty, aby do sebe pevně zacvakly.

3) Jednou rukou přidržte knoflík, druhou rukou uchopte část, kde má tic® kloub, pootočte tímto koncem 2x vpřed a vzad kolem knoflíku, dokud se neodlomí.

 

Tic - návod na použití

 

V elegantní mini krabičce naleznete 4 ks tic®. Pokud máte štěstí a najdete váš upadnutý knoflík, použijte ho. V opačném případě se pokuste na vaší košili najít obdobný knoflík (v dnešní době často výrobci přišívají na košili jeden až dva rezervní knoflíky navíc). Můžete použít stopy původního přišití knoflíku jako pomůcku, která vás ujistí, že knoflík sedí opět na správném místě. Pro připevnění knoflíku se čtyřmi dírkami použijte 2 ks tic®. Ihned po připevnění knoflíku na košili pomocí tic® můžete váš oděv použít anebo vyprat jako obvykle. tic® se nezničí a nepoškodí ani v sušičce prádla, při použití pracích prášků nebo vody. Nic by se nemělo stát, ani když přejedete žehličkou po knoflíku, který je připevněn pomocí tic®. tic® se vyrábí ve Švédsku z vysoce kvalitního a recyklovatelného POM plastu.


Výrobce produktu

Tic Sverige AB, Švédsko, www.ticsweden.cz


Produktové listy – ke stažení

PDF soubor ke stažení  tic® - produktový leták 2013 (PDF, 439 kB)

PDF soubor ke stažení  tic® - všeobecné informace (PDF, 340 kB)


Objednávky & ceníky

Koupit tic® v e-shopu >>

Přejete-li si objednat tic® jako zboží do (velko)obchodu nebo tic® s individuálním motivem obalu (reklamní dárek), kontaktujte nás. Ceníky pro obchodní partnery a distributory vám rádi na vyžádání zašleme.


Fotogalerie

Rychlý dotaz
BRAVO CONSULTING, s.r.o.